Przejdź do treści

NASZE
DOŚWIADCZENIE

We współpracy z naszymi klientami, dla których tworzymy strony internetowe stawiamy na relacje tak jak w życiu prywatnym, w którym jesteśmy przyjaciółmi już od ponad 20 lat.

Dlatego korzystając z naszej oferty możesz mieć pewność, że zostaniesz potraktowany indywidualnie, a Twoje potrzeby zostaną przełożone na nową stronę i efektywne działania marketingowe.

TWOJA
SATYSFAKCJA

Najważniejszą wartością, która przyświeca nam przy tworzeniu strony internetowej jest Twoja satysfakcja. Dlatego tworząc Twoją stronę słuchamy potrzeb i nanosimy wskazywane przez Ciebie zmiany.

Wydajność

Dzięki komercyjnemu doświadczeniu przy międzynarodowych projektach potrafimy sprawnie realizować powierzone nam zadania, nie zważając na stres.

Zaangażowanie

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. W naszej pracy stawiamy na relacje dlatego nie jesteś kolejnym klientem, tylko partnerem, którego marzenie spełnimy.

Kwalifikacje

Nasze kwalifikacje potwierdzone są dyplomami uczelni wyższych oraz licznymi kursami. Stale podnosimy nasze doświadczenie w celu dostarczania jeszcze lepszych treści.

Odpowiadam za techniczną stronę Twojej strony internetowej. Dzięki mnie możesz mieć poczucie bezpieczeństwa, że Twoja nowa strona internetowa zostanie stworzona z należytą starannością.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie jako programista w międzynarodowych projektach.

Dostarczenie prawidłowo działającej usługi na czas to zawsze wyzwanie dlatego w czasie naszej współpracy zadbam o odpowiednie przełożenie potrzeb Twojej nowej strony internetowej na powstający projekt. Zadbam również o estetyczny wygląd i zajmę się działaniami marketingowymi.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w realizacji projektów w sektorze IT, poza realizacją stron internetowych pełnię również funkcję PO oraz PM. Pasjonuje się rozwijaniem UI aplikacji webowych.